Sp 1946 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 6.28 | 1 | |||
Nemyčeves | 6.34 | 6.34 | |||
Jičíněves | 6.38 | 6.38 | |||
Kopidlno | 6.46 | 6.47 | 3 | ||
Rožďalovice | 6.55 | 6.56 | 2 | ||
Ledečky | 6.58 | 6.58 | |||
Křinec | 7.03 | 7.04 | 3 | ||
Oskořínek | 7.09 | 7.09 | |||
Veleliby | 7.17 | 7.18 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 7.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster