Os 18811 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 16.09 | 1 | |||
Loučovice zastávka | x | 16.11 | 16.11 | ||
Loučovice | 16.14 | 16.15 | 3 | ||
Čertova Stěna | x | 16.22 | 16.22 | ||
Vyšší Brod klášter | 16.27 | 16.29 | 2 | ||
Těchoraz | x | 16.32 | 16.32 | ||
Herbertov | x | 16.36 | 16.36 | ||
Rožmberk nad Vltavou | 16.38 | 16.39 | |||
Jenín | x | 16.44 | 16.44 | ||
Rybník | 16.50 | lipenské/7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy