Os 18802 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 7.02 | lipenské/7 | |||
Jenín | x | 7.07 | 7.07 | ||
Rožmberk nad Vltavou | 7.13 | 7.14 | 2 | ||
Herbertov | x | 7.16 | 7.16 | ||
Těchoraz | x | 7.20 | 7.20 | ||
Vyšší Brod klášter | 7.23 | 7.25 | 3 | ||
Čertova Stěna | x | 7.30 | 7.30 | ||
Loučovice | 7.37 | 7.38 | 2 | ||
Loučovice zastávka | x | 7.41 | 7.41 | ||
Lipno nad Vltavou | 7.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy