Sp 1862 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 6.16 | 4 | |||
Pilníkov | 6.25 | 6.26 | 3 | ||
Hostinné | 6.33 | 6.34 | 4 | ||
Hostinné město | 6.36 | 6.37 | |||
Prosečné | x | 6.39 | 6.39 | ||
Klášterská Lhota | x | 6.41 | 6.41 | ||
Kunčice nad Labem | 6.45 | 6.46 | 4 | ||
Horní Branná | 6.50 | 6.50 | |||
Martinice v Krkonoších | 6.56 | 7.00 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 7.06 | 7.06 | 2 | ||
Tample | x | 7.10 | 7.10 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 7.13 | 7.13 | ||
Stará Paka | 7.18 | 7.30 | |||
Nová Paka město | 7.34 | 7.35 | |||
Lázně Bělohrad | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Ostroměř | 7.57 | 8.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 8.05 | 8.05 | |||
Smidary | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Nový Bydžov | 8.15 | 8.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 8.26 | 8.35 | |||
Převýšov | 8.39 | 8.40 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 8.50 | 8.51 | |||
Sány | 8.53 | 8.54 | |||
Velký Osek | 9.00 | 9.01 | 3 | ||
Kolín-Zálabí | 9.06 | 9.07 | |||
Kolín | 9.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy