Vlak 1799 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužná u Rakovníka | 15.05 | 3 | |||
Rakovník | 15.19 | 15.35 | 4 | ||
Křivoklát | 15.50 | 16.02 | |||
Beroun | 16.34 | 16.50 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 17.24 | 17.27 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 17.35 | 17.45 | 3 | ||
Praha-Braník | 17.56 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök