Sp 1766/7 „Vltavský vodák“ | |
Řazení vlaku: 210 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 10.26 | 3 | |||
Kaplice | 10.58 | 10.59 | 3 | ||
Rybník | 11.18 | 11.23 | 1/3 | ||
Jenín | 11.28 | 11.28 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Herbertov | 11.38 | 11.38 | |||
Těchoraz | 11.41 | 11.41 | |||
Vyšší Brod klášter | 11.44 | 11.45 | 3 | ||
Čertova Stěna | 11.50 | 11.50 | |||
Loučovice | 11.57 | 11.58 | 2 | ||
Loučovice zastávka | 12.02 | 12.02 | |||
Lipno nad Vltavou | 12.04 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia