R 1538 | |
Řazení vlaku: 362 + 2xB249 + 2xBeer273 + BDhmsee448 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 19.36 | 3 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 19.43 | 19.45 | |||
Ostrava-Svinov | 19.51 | 19.54 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 20.19 | 20.20 | 3/1 | ||
Přerov | 20.37 | 20.39 | 3 | ||
Kojetín | 20.54 | 20.55 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 21.17 | 21.18 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 21.57 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci