Os 15242 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 10.30 | 2 | |||
Lukavice v Čechách | x | 10.33 | 10.33 | ||
Žamberk | 10.38 | 10.39 | 3 | ||
Bohousová | x | 10.45 | 10.45 | ||
Litice nad Orlicí | 10.48 | 10.49 | 2 | ||
Sopotnice | x | 10.52 | 10.52 | ||
Potštejn | 10.56 | 10.57 | 3 | ||
Záměl | x | 11.00 | 11.00 | ||
Doudleby nad Orlicí | 11.04 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia