Os 14075 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 13.04 | 1/1 | |||
Litovel | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Litovel město | 13.12 | 13.13 | |||
Litovel předměstí | 13.15 | 13.25 | 2 | ||
Myslechovice | x | 13.29 | 13.29 | ||
Cholina | x | 13.32 | 13.32 | ||
Odrlice | x | 13.35 | 13.35 | ||
Senice na Hané zastávka | x | 13.37 | 13.37 | ||
Senice na Hané | 13.41 | 13.47 | 3 | ||
Náměšť na Hané | 13.52 | 13.52 | |||
Drahanovice | 13.55 | 13.57 | 3 | ||
Slatinice | x | 14.01 | 14.01 | ||
Třebčín | 14.04 | 14.05 | 3 | ||
Kaple | x | 14.10 | 14.10 | ||
Čelechovice na Hané | x | 14.14 | 14.14 | ||
Kostelec na Hané | 14.18 | 14.20 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 14.26 | 14.27 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 14.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster