Os 14066 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 9.26 | 3 | |||
Prostějov místní nádraží | 9.29 | 9.29 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Čelechovice na Hané | x | 9.40 | 9.40 | ||
Kaple | x | 9.44 | 9.44 | ||
Třebčín | 9.48 | 9.49 | 2 | ||
Slatinice | x | 9.52 | 9.52 | ||
Drahanovice | 9.55 | 9.58 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 10.00 | 10.01 | |||
Senice na Hané | 10.05 | 10.07 | 3 | ||
Senice na Hané zastávka | x | 10.10 | 10.10 | ||
Odrlice | x | 10.13 | 10.13 | ||
Cholina | x | 10.15 | 10.15 | ||
Myslechovice | x | 10.18 | 10.18 | ||
Litovel předměstí | 10.22 | 10.35 | 2 | ||
Litovel město | 10.37 | 10.38 | |||
Litovel | 10.40 | 10.42 | 2 | ||
Červenka | 10.46 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster