R 1255 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.07 | 3 | |||
Zliv | 17.20 | 17.21 | 1/2 | ||
Číčenice | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Protivín | 17.41 | 17.43 | 3 | ||
Písek | 17.56 | 17.58 | 3 | ||
Čížová | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Čimelice | 18.24 | 18.24 | 2 | ||
Mirovice | 18.31 | 18.32 | 3 | ||
Březnice | 18.41 | 18.42 | 1/2 | ||
Příbram | 18.59 | 19.01 | 2 | ||
Jince | 19.13 | 19.14 | 3 | ||
Lochovice | 19.23 | 19.26 | 3 | ||
Zdice | 19.35 | 19.38 | 2 | ||
Beroun | 19.45 | 19.47 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster