R 1252 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.40 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 15.47 | 15.48 | 3 | ||
Beroun | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Zdice | 16.24 | 16.25 | 2 | ||
Lochovice | 16.34 | 16.36 | 3 | ||
Jince | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Příbram | 16.58 | 17.00 | 3 | ||
Březnice | 17.16 | 17.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 17.25 | 17.26 | 3 | ||
Čimelice | 17.32 | 17.33 | 2 | ||
Čížová | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Písek | 17.57 | 17.59 | 4 | ||
Protivín | 18.13 | 18.15 | 3 | ||
Číčenice | 18.21 | 18.23 | 3 | ||
Zliv | 18.33 | 18.34 | 2 | ||
České Budějovice | 18.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök