R 1250 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.40 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 13.47 | 13.48 | 3 | ||
Beroun | 14.16 | 14.17 | 2 | ||
Zdice | 14.24 | 14.25 | 2 | ||
Lochovice | 14.34 | 14.36 | 3 | ||
Jince | 14.44 | 14.45 | 3 | ||
Příbram | 14.58 | 15.00 | 3 | ||
Březnice | 15.16 | 15.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 15.25 | 15.26 | 3 | ||
Čimelice | 15.32 | 15.33 | 2 | ||
Čížová | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Písek | 15.57 | 15.59 | 4 | ||
Protivín | 16.13 | 16.15 | 3 | ||
Číčenice | 16.21 | 16.23 | 3 | ||
Zliv | 16.33 | 16.34 | 2 | ||
České Budějovice | 16.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster