R 1245 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 7.07 | 3 | |||
Zliv | 7.20 | 7.21 | 1/2 | ||
Číčenice | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Protivín | 7.41 | 7.43 | 3 | ||
Písek | 7.56 | 7.58 | 3 | ||
Čížová | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Čimelice | 8.24 | 8.24 | 2 | ||
Mirovice | 8.31 | 8.32 | 3 | ||
Březnice | 8.41 | 8.42 | 1/2 | ||
Příbram | 8.59 | 9.01 | 2 | ||
Jince | 9.13 | 9.14 | 3 | ||
Lochovice | 9.23 | 9.26 | 3 | ||
Zdice | 9.35 | 9.38 | 2 | ||
Beroun | 9.45 | 9.47 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök