R 1244 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.40 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 7.47 | 7.48 | 3 | ||
Beroun | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Zdice | 8.24 | 8.25 | 2 | ||
Lochovice | 8.34 | 8.36 | 3 | ||
Jince | 8.44 | 8.45 | 3 | ||
Příbram | 8.58 | 9.00 | 3 | ||
Březnice | 9.16 | 9.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 9.25 | 9.26 | 3 | ||
Čimelice | 9.32 | 9.33 | 2 | ||
Čížová | 9.48 | 9.49 | 2 | ||
Písek | 9.57 | 9.59 | 4 | ||
Protivín | 10.13 | 10.15 | 3 | ||
Číčenice | 10.21 | 10.23 | 3 | ||
Zliv | 10.33 | 10.34 | 2 | ||
České Budějovice | 10.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci