Os 12272 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.18 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 20.24 | 20.25 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 20.29 | ||||
Ostrožská Nová Ves lázně | 20.32 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 20.34 | 20.34 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 20.39 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 20.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy