EC 104 „Sobieski“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmnouz61 + Bmnopuz61 + 2xBmnouz61 + WRmnouz + Amnouz61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 8.53 | 9.10 | 3 | ||
Hodonín | 9.23 | 9.25 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.42 | 9.44 | 2 | ||
Otrokovice | 9.53 | 9.55 | 2/4 | ||
Přerov | 10.13 | 10.15 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 10.57 | 10.59 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 11.05 | 11.07 | |||
Bohumín | 11.14 | 11.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster