Os 2100 | |
Řazení vlaku: 1116 + 4xBmpz-dl + Bmpz-ds Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 8.44 | 3 | |||
Wien Franz-Josefs-Bahnhof | 6.22 | ||||
Wien Spittelau | 6.24 | 6.25 | |||
Wien Heiligenstadt | 6.27 | 6.28 | |||
Tulln | 6.49 | 6.50 | |||
Absdorf-Hippersdorf [3] | 6.58 | 7.00 | |||
Ziersdorf | 7.11 | 7.12 | |||
Limberg-Maissau [4] | 7.18 | 7.19 | |||
Eggenburg | 7.26 | 7.27 | |||
Sigmundsherberg | 7.34 | 7.35 | |||
Hötzelsdorf-Geras [8] | 7.42 | 7.43 | |||
Irnfritz | 7.50 | 7.51 | |||
Göpfritz | 7.59 | 8.00 | |||
Allentsteig [3] | 8.05 | 8.06 | |||
Schwarzenau | 8.13 | 8.14 | |||
Vitis | 8.21 | 8.22 | |||
Hirschbach | 8.25 | 8.26 | |||
Pürbach-Schrems [4] | 8.29 | 8.30 | |||
Gmünd NÖ | 8.37 | 8.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci