Vlak 282 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Bystřice | 12.47 | ||||
Jindřichův Hradec | 10.50 | ||||
Jindřiš | 11.04 | 11.04 | |||
Blažejov | 11.17 | 11.17 | |||
Malý Ratmírov | 11.24 | 11.24 | |||
Střížovice | 11.32 | 11.32 | |||
Kunžak-Lomy | 11.59 | 11.59 | |||
Kaproun | 12.14 | 12.14 | |||
Senotín | 12.23 | 12.23 | |||
Hůrky | 12.32 | 12.32 | |||
Albeř | 12.40 | 12.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster