Vlak 266 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Bystřice | 16.07 | ||||
Jindřichův Hradec | 14.53 | ||||
Jindřiš | x | 15.03 | 15.03 | ||
Jindřiš zastávka | x | 15.05 | 15.05 | ||
Blažejov | x | 15.10 | 15.10 | ||
Malý Ratmírov | x | 15.15 | 15.15 | ||
Střížovice | x | 15.21 | 15.21 | ||
Kunžak-Lomy | x | 15.32 | 15.32 | ||
Kaproun | x | 15.41 | 15.41 | ||
Senotín | x | 15.47 | 15.47 | ||
Hůrky | x | 15.53 | 15.53 | ||
Albeř | x | 16.00 | 16.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster