Vlak 261 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec | 21.30 | ||||
Nová Bystřice | 20.08 | ||||
Albeř | x | 20.14 | 20.14 | ||
Hůrky | x | 20.21 | 20.21 | ||
Senotín | x | 20.28 | 20.28 | ||
Kaproun | x | 20.34 | 20.34 | ||
Kunžak-Lomy | x | 20.45 | 20.45 | ||
Střížovice | x | 20.56 | 20.56 | ||
Malý Ratmírov | x | 21.03 | 21.03 | ||
Blažejov | x | 21.09 | 21.09 | ||
Jindřiš zastávka | x | 21.15 | 21.15 | ||
Jindřiš | 21.18 | 21.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster