Vlak 206 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Obrataň | 11.20 | ||||
Jindřichův Hradec | 9.20 | ||||
Horní Skrýchov | x | 9.26 | 9.26 | ||
Lovětín | x | 9.32 | 9.32 | ||
Lovětín obec | x | 9.34 | 9.34 | ||
Nekrasín | x | 9.36 | 9.36 | ||
Nová Včelnice | 9.40 | 9.40 | |||
Žďár u Kamenice nad Lipou | x | 9.44 | 9.44 | ||
Rodinov | x | 9.48 | 9.48 | ||
Kamenice nad Lipou | 9.53 | 10.35 | |||
Včelnička | x | 10.41 | 10.41 | ||
Benešov nad Lipou | x | 10.49 | 10.49 | ||
Chválkov | x | 10.53 | 10.53 | ||
Dobešov | x | 10.57 | 10.57 | ||
Černovice u Tábora | 11.02 | 11.04 | |||
Křeč | x | 11.10 | 11.10 | ||
Sudkův Důl | x | 11.15 | 11.15 | ||
Obrataň zastávka | x | 11.18 | 11.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia