R 985 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.02 | 2 | |||
Liberec | 8.02 | 3 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 8.19 | 8.20 | 3 | ||
Turnov | 8.39 | 8.42 | 2/3 | ||
Malá Skála | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Železný Brod | 8.58 | 9.00 | 2 | ||
Semily | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Stará Paka | 9.26 | 9.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 9.56 | 10.00 | 2 | ||
Jaroměř | 10.14 | 10.21 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.35 | 10.42 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 10.58 | 10.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci