Os 9601 | |
Řazení vlaku: 452 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 5.47 | III./5 | |||
Hněvice | 4.31 | 1/2 | |||
Horní Počaply | 4.34 | 4.34 | |||
Dolní Beřkovice | 4.38 | 4.38 | 2 | ||
Cítov | 4.41 | 4.41 | |||
Vraňany | 4.45 | 4.46 | 2 | ||
Mlčechvosty | 4.48 | 4.48 | |||
Nové Ouholice | 4.51 | 4.51 | |||
Nelahozeves | 4.54 | 4.54 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 4.57 | 4.57 | |||
Kralupy nad Vltavou | 5.02 | 5.11 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 5.14 | 5.14 | |||
Libčice nad Vltavou | 5.18 | 1/2 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 5.20 | 5.20 | |||
Řež | 5.22 | 5.22 | |||
Úholičky | 5.24 | 5.24 | |||
Roztoky-Žalov | 5.26 | 5.26 | |||
Roztoky u Prahy | 5.30 | 1/3 | |||
Praha-Sedlec | 5.34 | 5.34 | |||
Praha-Bubeneč | 5.37 | 2 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 5.41 | 5.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy