Os 9578 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 20.29 | 3/4 | |||
Mladá Boleslav město | 19.32 | 1/2 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.38 | 19.47 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 19.52 | 19.56 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 20.01 | 20.01 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 20.03 | 20.04 | |||
Mnichovo Hradiště | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 20.15 | 20.15 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 20.18 | 20.19 | 2 | ||
Příšovice | 20.22 | 20.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök