Os 9575 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 18.10 | 1/2 | |||
Turnov | 17.22 | 2/3 | |||
Příšovice | 17.27 | 17.27 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 17.31 | 17.31 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 17.34 | 17.34 | |||
Mnichovo Hradiště | 17.39 | 17.40 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 17.45 | 17.46 | |||
Bakov nad Jizerou | 17.48 | 17.49 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 17.53 | 17.54 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.00 | 18.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök