Os 9572 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 14.28 | 3/4 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.47 | 2 | |||
Mladá Boleslav-Debř | 13.53 | 13.54 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 13.59 | 14.00 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 14.02 | 14.02 | |||
Mnichovo Hradiště | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 14.14 | 14.14 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 14.16 | 14.17 | 2 | ||
Příšovice | 14.21 | 14.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia