Os 9570 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 12.28 | 3/4 | |||
Mladá Boleslav město | 11.37 | 1/2 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.43 | 11.47 | 2 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 11.53 | 11.54 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 11.59 | 12.00 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 12.02 | 12.02 | |||
Mnichovo Hradiště | 12.08 | 12.09 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 12.14 | 12.14 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Příšovice | 12.21 | 12.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster