Os 8352 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 10.16 | 2 | |||
Popelín | 9.06 | ||||
Počátky-Žirovnice | 9.09 | 9.10 | 1 | ||
Horní Vilímeč | 9.15 | 9.15 | |||
Jihlávka | 9.20 | 9.20 | 2 | ||
Horní Ves | 9.26 | 9.26 | |||
Horní Cerekev | 9.30 | 9.31 | 3 | ||
Švábov | 9.34 | 9.34 | |||
Batelov | 9.38 | 9.39 | 3 | ||
Dolní Cerekev | 9.51 | 9.51 | |||
Kostelec u Jihlavy | 9.54 | 9.55 | 4 | ||
Dvorce | 10.00 | 10.00 | |||
Rantířov | 10.04 | 10.04 | 3 | ||
Jihlava-Staré Hory | 10.09 | 10.10 | |||
Jihlava město | 10.12 | 10.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster