Os 8349 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 10.48 | 2 | |||
Jihlava | 9.40 | 2 | |||
Jihlava město | 9.43 | 9.43 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 9.45 | 9.45 | |||
Rantířov | 9.51 | 9.51 | 3 | ||
Dvorce | 9.55 | 9.55 | |||
Kostelec u Jihlavy | 10.00 | 10.01 | 4 | ||
Dolní Cerekev | 10.04 | 10.04 | |||
Batelov | 10.16 | 10.20 | 2 | ||
Švábov | 10.24 | 10.24 | |||
Horní Cerekev | 10.28 | 10.29 | 3 | ||
Horní Ves | 10.32 | 10.32 | |||
Jihlávka | 10.37 | 10.38 | 2 | ||
Horní Vilímeč | 10.42 | 10.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia