Os 8326 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 23.04 | 1 | |||
Veselí nad Lužnicí | 21.40 | 3 | |||
Řípec | 21.42 | 21.42 | |||
Doňov | 21.48 | 21.49 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 21.56 | 21.57 | 3 | ||
Mnich | 22.00 | 22.00 | |||
Děbolín | 22.07 | 22.07 | |||
Jindřichův Hradec | 22.13 | 22.35 | 2 | ||
Rodvínov | 22.42 | 22.42 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 22.46 | 22.47 | 1 | ||
Bednárec | 22.50 | 22.50 | |||
Bednáreček | 22.56 | 22.56 | |||
Popelín | 22.59 | 23.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök