Os 8322 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 18.52 | 1 | |||
Veselí nad Lužnicí | 17.41 | 3 | |||
Řípec | 17.43 | 17.43 | |||
Doňov | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Mnich | 18.01 | 18.01 | |||
Děbolín | 18.08 | 18.08 | |||
Jindřichův Hradec | 18.14 | 18.21 | 2 | ||
Rodvínov | 18.28 | 18.28 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 18.32 | 18.35 | 1 | ||
Bednárec | 18.38 | 18.38 | |||
Bednáreček | 18.44 | 18.44 | |||
Popelín | 18.47 | 18.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy