Os 8318 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 14.52 | 1 | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.40 | 3 | |||
Řípec | 13.42 | 13.42 | |||
Doňov | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 13.56 | 13.59 | 3 | ||
Mnich | 14.02 | 14.02 | |||
Děbolín | 14.09 | 14.09 | |||
Jindřichův Hradec | 14.15 | 14.20 | 2 | ||
Rodvínov | 14.27 | 14.27 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 14.31 | 14.35 | 1 | ||
Bednárec | 14.38 | 14.38 | |||
Bednáreček | 14.44 | 14.44 | |||
Popelín | 14.47 | 14.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci