Os 8300 | |
Řazení vlaku: 210 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 8.52 | 1 | |||
České Budějovice | 6.17 | 3 | |||
České Budějovice severní zastávka | 6.22 | 6.23 | |||
Hrdějovice | 6.26 | 6.26 | |||
Hosín | 6.28 | 6.28 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 6.32 | 6.33 | 3 | ||
Chotýčany | 6.41 | 6.42 | 3 | ||
Ševětín | 6.46 | 6.48 | 2 | ||
Neplachov | 6.52 | 6.54 | |||
Dynín | 6.57 | 7.01 | 4 | ||
Horusice | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 7.08 | 7.09 | |||
Veselí nad Lužnicí | 7.13 | 7.17 | 2 | ||
Řípec | 7.19 | 7.20 | |||
Doňov | 7.26 | 7.26 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 7.33 | 7.34 | 3 | ||
Mnich | 7.37 | 7.37 | |||
Děbolín | 7.44 | 7.45 | |||
Jindřichův Hradec | 7.50 | 8.22 | 2 | ||
Rodvínov | 8.29 | 8.29 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 8.32 | 8.35 | 1 | ||
Bednárec | 8.38 | 8.38 | |||
Bednáreček | 8.44 | 8.44 | |||
Popelín | 8.47 | 8.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy