Os 7553 | |
Řazení vlaku: 754_058 + Bdt279 + BDs450 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 20.41 | 2 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 19.30 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 19.34 | 19.35 | |||
Železná Ruda město | 19.37 | 19.38 | 1 | ||
Špičák | 19.43 | 19.44 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 19.49 | 19.49 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 19.54 | 19.55 | 2 | ||
Zelená Lhota | 20.04 | 20.04 | 2 | ||
Dešenice | 20.11 | 20.12 | |||
Nýrsko | 20.16 | 20.18 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 20.21 | 20.21 | |||
Janovice nad Úhlavou | 20.26 | 20.32 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | 20.36 | 20.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster