Os 6616 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 22.10 | 1/3 | |||
Liberec | 20.40 | 3 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 20.46 | 20.46 | 3 | ||
Ostašov | 20.49 | 20.49 | |||
Karlov pod Ještědem | 20.52 | 20.53 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 20.57 | 20.57 | |||
Novina | 20.59 | 20.59 | |||
Křižany | 21.03 | 21.14 | 1 | ||
Zdislava | 21.18 | 21.18 | |||
Rynoltice | 21.24 | 21.25 | 2 | ||
Lvová | 21.29 | 21.29 | |||
Jablonné v Podještědí | 21.32 | 21.33 | 2 | ||
Velký Valtinov | 21.37 | 21.37 | |||
Brniště | 21.40 | 21.41 | 2 | ||
Velký Grunov | 21.43 | 21.43 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 21.46 | 21.46 | |||
Mimoň | 21.49 | 21.50 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 21.57 | 21.57 | |||
Zákupy | 22.00 | 22.00 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 22.03 | 22.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster