Os 6607 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 13.11 | 3a | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.40 | 1/3 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | 11.46 | 11.46 | |||
Zákupy | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 11.52 | 11.52 | |||
Mimoň | 11.59 | 12.02 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 12.05 | 12.05 | |||
Velký Grunov | 12.08 | 12.08 | |||
Brniště | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Velký Valtinov | 12.14 | 12.14 | |||
Jablonné v Podještědí | 12.19 | 12.20 | 2 | ||
Lvová | 12.23 | 12.23 | |||
Rynoltice | 12.27 | 12.28 | 2 | ||
Zdislava | 12.34 | 12.34 | |||
Křižany | 12.39 | 12.48 | 1 | ||
Novina | 12.51 | 12.51 | |||
Kryštofovo Údolí | 12.53 | 12.53 | |||
Karlov pod Ještědem | 12.58 | 12.58 | 2 | ||
Ostašov | 13.02 | 13.02 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 13.04 | 13.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci