Os 6121 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 6.52 | 2 | |||
Postoloprty | 5.08 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 5.12 | 5.12 | 2 | ||
Louny město | 5.20 | 5.20 | |||
Louny střed | 5.22 | 5.22 | |||
Louny | 5.25 | 5.30 | vlevo/4 | ||
Veltěže | 5.34 | 5.34 | |||
Slavětín nad Ohří | 5.38 | 5.38 | |||
Radonice nad Ohří | 5.41 | 5.41 | |||
Pátek | 5.44 | 5.44 | |||
Koštice nad Ohří | 5.49 | 5.53 | 2 | ||
Křesín | 5.56 | 5.56 | |||
Dubany | 6.00 | 6.00 | |||
Libochovice město | 6.03 | 6.05 | |||
Libochovice | 6.08 | 6.08 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 6.12 | 6.12 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 6.14 | 6.14 | |||
Úpohlavy | 6.20 | 6.20 | |||
Čížkovice | 6.23 | 6.28 | 3 | ||
Sulejovice | 6.32 | 6.32 | |||
Lovosice | 6.37 | 6.38 | 1 | ||
Lovosice závod | 6.41 | 6.41 | |||
Žalhostice | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 6.49 | 6.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster