Os 5823 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 18.29 | 1 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 17.09 | 3 | |||
Veleliby | 17.13 | 17.13 | 5 | ||
Jíkev | 17.17 | 17.17 | |||
Oskořínek | 17.20 | 17.20 | |||
Křinec | 17.27 | 17.29 | 3 | ||
Ledečky | 17.34 | 17.34 | |||
Rožďalovice | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Mlýnec | 17.43 | 17.43 | |||
Kopidlno | 17.48 | 18.04 | 3 | ||
Pševes | 18.08 | 18.08 | |||
Bartoušov zastávka | 18.10 | 18.10 | |||
Žitětín | 18.13 | 18.13 | |||
Jičíněves | 18.16 | 18.16 | |||
Nemyčeves | 18.22 | 18.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 18.25 | 18.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy