Os 5723 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 6.38 | 4 | |||
Jilemnice | 5.42 | 3 | |||
Martinice v Krkonoších | 5.48 | 5.50 | 1 | ||
Horní Branná | 5.55 | 5.55 | |||
Kunčice nad Labem | 5.58 | 5.59 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 6.03 | 6.03 | |||
Prosečné | 6.06 | 6.06 | |||
Hostinné město | 6.09 | 6.09 | |||
Hostinné | 6.12 | 6.13 | 4 | ||
Chotěvice | 6.17 | 6.17 | |||
Pilníkov | 6.22 | 6.27 | 2 | ||
Vlčice | 6.30 | 6.30 | |||
Trutnov-Volanov | 6.34 | 6.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök