Os 5056/7 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.23 | 2 | |||
Choceň | 20.16 | 1 | |||
Litomyšl | 19.28 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 19.31 | 19.31 | |||
Litomyšl-Nedošín | 19.35 | 19.35 | |||
Tržek | 19.38 | 19.38 | |||
Řídký | 19.41 | 19.41 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 19.44 | 19.44 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Hrušová | 19.49 | 19.49 | |||
Džbánov | 19.53 | 19.53 | |||
Vysoké Mýto město | 19.58 | 20.01 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 20.03 | 20.04 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 20.09 | 20.09 | |||
Dvořisko | 20.12 | 20.12 | |||
Choceň | 20.38 | 1 | |||
Sruby | 20.42 | 20.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 20.45 | 20.45 | |||
Zámrsk | 20.48 | 20.48 | 2 | ||
Sedlíšťka | 20.52 | 20.52 | |||
Uhersko | 20.56 | 20.57 | 2 | ||
Moravany | 21.01 | 21.02 | 2 | ||
Kostěnice | 21.06 | 21.10 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 21.15 | 21.15 | |||
Pardubice-Pardubičky | 21.19 | 21.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia