Os 4343 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee263 + Bdmpee253 + Bmx765 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 19.25 | 2/3 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.18 | 1/3 | |||
Uherské Hradiště | 18.24 | 18.42 | 2 | ||
Kunovice | 18.45 | 18.48 | 2 | ||
Vésky | 18.51 | 18.51 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.53 | 18.54 | |||
Hradčovice | 18.58 | 18.58 | 2 | ||
Havřice | 19.02 | 19.02 | |||
Uherský Brod | 19.05 | 19.08 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 19.11 | 19.12 | 3 | ||
Šumice | 19.15 | 19.16 | |||
Nezdenice | 19.18 | 19.19 | 3 | ||
Záhorovice | 19.22 | 19.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy