Os 4336 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 10.32 | 1 | |||
Pitín zastávka | 9.10 | ||||
Bojkovice město | 9.13 | 9.13 | |||
Bojkovice | 9.15 | 9.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 9.48 | 9.48 | |||
Nezdenice | 9.51 | 9.51 | 3 | ||
Šumice | 9.54 | 9.54 | |||
Újezdec u Luhačovic | 9.58 | 9.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 10.03 | 10.08 | 3 | ||
Havřice | 10.11 | 10.11 | |||
Hradčovice | 10.15 | 10.17 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 10.21 | 10.21 | |||
Vésky | 10.24 | 10.24 | |||
Kunovice | 10.27 | 10.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci