Os 4315 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 17.56 | 3 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.18 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 16.24 | 16.25 | 2 | ||
Kunovice | 16.28 | 16.28 | 5 | ||
Vésky | 16.32 | 16.32 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 16.34 | 16.35 | |||
Hradčovice | 16.39 | 16.41 | 2 | ||
Havřice | 16.45 | 16.46 | |||
Uherský Brod | 16.49 | 16.52 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 16.56 | 16.59 | 3 | ||
Šumice | 17.03 | 17.03 | |||
Nezdenice | 17.06 | 17.07 | 3 | ||
Záhorovice | 17.10 | 17.11 | |||
Bojkovice | 17.14 | 17.17 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 17.19 | 17.20 | |||
Pitín zastávka | 17.24 | 17.25 | |||
Hostětín | 17.33 | 17.33 | |||
Slavičín | 17.39 | 17.39 | 3 | ||
Divnice | 17.43 | 17.43 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 17.45 | 17.45 | 3 | ||
Popov | 17.51 | 17.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci