Os 4162 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kyjov | 7.43 | 3 | |||
Uherské Hradiště | 6.52 | 1 | |||
Kunovice zastávka | 6.56 | 6.56 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6.59 | 6.59 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.01 | 7.02 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 7.06 | 7.07 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 7.11 | 7.13 | 2 | ||
Bzenec | 7.23 | 7.24 | 4 | ||
Vracov | 7.28 | 7.29 | |||
Vlkoš | 7.34 | 7.34 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 7.39 | 7.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster