Os 27708 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 15.11 | 1 | |||
Zadní Třebaň | 14.21 | 1/2 | |||
Běleč | 14.27 | 14.27 | |||
Liteň | 14.31 | 14.34 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 14.39 | 14.39 | |||
Nesvačily | 14.42 | 14.42 | |||
Všeradice | 14.45 | 14.45 | |||
Vižina | 14.48 | 14.48 | |||
Osov | 14.52 | 14.52 | |||
Hostomice pod Brdy | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Radouš | 15.02 | 15.02 | |||
Neumětely | 15.05 | 15.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci