Os 2322 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.50 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 17.41 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 17.45 | 17.46 | |||
Praha-Bubeneč | 17.49 | 3 | |||
Praha-Sedlec | 17.52 | 17.52 | |||
Roztoky u Prahy | 17.56 | 2 | |||
Roztoky-Žalov | 18.00 | 18.00 | |||
Úholičky | 18.01 | 18.01 | |||
Řež | 18.03 | 18.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 18.05 | 18.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 18.08 | 2 | |||
Dolany nad Vltavou | 18.11 | 18.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.15 | 18.27 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 18.30 | 18.30 | |||
Nelahozeves | 18.33 | 18.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 18.35 | 18.35 | |||
Mlčechvosty | 18.38 | 18.38 | |||
Vraňany | 18.41 | 18.41 | 1/2 | ||
Cítov | 18.45 | 18.45 | |||
Dolní Beřkovice | 18.47 | 18.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 18.51 | 18.51 | |||
Hněvice | 18.55 | 18.55 | 1/3 | ||
Záluží | 18.58 | 18.58 | |||
Dobříň | 19.01 | 19.01 | |||
Roudnice nad Labem | 19.04 | 19.05 | 2 | ||
Hrobce | 19.09 | 19.09 | 1/2 | ||
Oleško | 19.12 | 19.12 | |||
Hrdly | 19.14 | 19.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 19.16 | 19.17 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 19.19 | 19.19 | |||
Lukavec | 19.21 | 19.21 | |||
Lovosice | 19.24 | 19.29 | 2 | ||
Lovosice město | 19.31 | 19.31 | |||
Malé Žernoseky | 19.34 | 19.34 | |||
Litochovice nad Labem | 19.37 | 19.37 | |||
Prackovice nad Labem | 19.39 | 19.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 19.42 | 19.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci