Os 2311 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.17 | III./5 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 13.10 | 13.10 | |||
Prackovice nad Labem | 13.13 | 13.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 13.16 | 13.16 | |||
Malé Žernoseky | 13.19 | 13.19 | |||
Lovosice město | 13.21 | 13.21 | |||
Lovosice | 13.24 | 13.30 | 3 | ||
Lukavec | 13.33 | 13.33 | |||
Nové Kopisty | 13.35 | 13.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 13.37 | 13.37 | 2 | ||
Hrdly | 13.39 | 13.39 | |||
Oleško | 13.41 | 13.41 | |||
Hrobce | 13.44 | 13.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 13.49 | 13.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 13.52 | 13.52 | |||
Záluží | 13.55 | 13.55 | |||
Hněvice | 13.58 | 13.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 14.01 | 14.01 | |||
Dolní Beřkovice | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Cítov | 14.08 | 14.08 | |||
Vraňany | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 14.15 | 14.15 | |||
Nové Ouholice | 14.18 | 14.18 | |||
Nelahozeves | 14.20 | 14.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 14.23 | 14.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.28 | 14.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 14.44 | 14.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 14.48 | 1/2 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 14.50 | 14.50 | |||
Řež | 14.52 | 14.52 | |||
Úholičky | 14.54 | 14.54 | |||
Roztoky-Žalov | 14.56 | 14.56 | |||
Roztoky u Prahy | 15.00 | 1/3 | |||
Praha-Sedlec | 15.04 | 15.04 | |||
Praha-Bubeneč | 15.07 | 2 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 15.11 | 15.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci