Os 20611 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osoblaha | 20.09 | 2 | |||
Třemešná ve Slezsku | 19.25 | ||||
Liptaň | 19.34 | 19.34 | 2 | ||
Dívčí Hrad | 19.41 | 19.41 | |||
Horní Povelice | 19.44 | 19.44 | |||
Amalín | 19.47 | 19.48 | |||
Slezské Rudoltice | 19.51 | 19.51 | 2 | ||
Koberno | 19.56 | 19.57 | |||
Bohušov | 20.01 | 20.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster