Os 20017 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Králíky | 21.46 | 2 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.45 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 20.49 | 20.49 | |||
Černovír | 20.53 | 20.53 | |||
Lanšperk | 20.55 | 20.56 | 2 | ||
Hnátnice | 20.58 | 20.58 | |||
Dolní Dobrouč | 21.01 | 21.01 | |||
Letohrad | 21.05 | 21.07 | 3 | ||
Verměřovice | 21.12 | 21.12 | |||
Jablonné nad Orlicí | 21.17 | 21.18 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 21.20 | 21.20 | |||
Těchonín | 21.25 | 21.25 | |||
Mladkov | 21.29 | 21.29 | |||
Lichkov | 21.33 | 21.34 | 1/2 | ||
Dolní Lipka | 21.39 | 21.40 | 2 | ||
Králíky zastávka | 21.43 | 21.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci